Rezervace

Ukončení provozu 28.2.2021

Aktuální informace k provozu v PES V.

v případě rozvolnění protiepidemických restrikcí rezervace zůstávají platné, ale může dojít k navýšení počtu návštěvníků. To znamená, že pokud padne nouzový režim, tak ti co mají rezervace, tak mohou přijít přednostně, ale bude zpřístupněn led i dalším bruslařům, kteří budou moci doplnit maximální počet osob, který bude stanoven. Pak již pouze BEZ HOKEJEK!

Rezervace na nadcházející týden jsou spouštěny vždy v neděli v 17:00! Dle podmínek PES 5, vždy pouze 20 min. na domácnost na den. (dvě rezervace za týden tzn. 2 návštěvy)

NEREZERVUJTE SE PROSÍM TI, CO MĚLI V MINULOSTI REZERVACI A NEPŘIŠLI, V PŮJČOVNĚ MÁME ,,BLACK LIST“ LIDÍ, KTEŘÍ ZNEMOŽNILI OSTATNÍM NAVŠTÍVIT KLUZIŠTĚ

Jedna rezervace znamená jedna domácnost! Pokud budete pro svou rodinu vytvářet rezervace pod několika emaily, tak budou všechny rezervace ihned smazány!

Následující odkaz je jediným odkazem na kterém se dá v tuto chvíli rezervovat kluziště pro jednu domácnost (resp. pro dvě domácnosti, jelikož kluziště je rozděleno na dvě půlky). Nelze rezervovat osobně a telefonicky, pouze přes rezervační online systém.

Rezervace je s ohledem na výše uvedené NUTNÁ a tentokrát probíhá pouze online!

dále:

Rezervací souhlasíte s následujícími pravidly:

1)    Jedna rezervace znamená jedna domácnost (jedna půlka kluziště), vícečetná domácnost podepisuje čestné prohlášení před vstupem. Domácnost je určena dle PES 5.

2)    Lze vytvořit pouze JEDNU rezervaci na den na 20 min. Pokud někdo vytvoří několik rezervací na stejný den, budou mu vymazány všechny rezervace. To samé platí, pokud zjistíme, že si někdo udělá rezervaci na několik emailů, též mu vymažeme všechny rezervace a zablokujeme účet.

SYSTÉM VÁM NEDOVOLÍ ZADAT VÍCE JAK 2 REZERVACE TÝDNĚ

3)    Vždy se musíte nahlásit na půjčovně před vstupem do areálu.

4)    Vždy se dostavte 10 min předem. Pokud v uvedený čas rezervace nebudete nahlášeni na půjčovně, pak Vaše místo může obsadit někdo jiný. Hrajeme si na minuty, protože o ty nám tu teď jde. Např. jste rezervovaní v 10:00, přijdete v 10:02, tak smůla, Vaše místo jsme dali někomu jinému.

5)    Pozor změna! V nadcházejícíh rezervacích nelze umístit na čekací listinu (jako náhradník), náhradníci totiž většinou nepřišli. Sledujte prosím pravidelně rezervace a pokud někdo vypadne, tak budete mít možnost se přihlásit.

6)    Pokud nepřijdete, ikdyž jste rezervovaní, tak Vám udělíme blokaci, protože někomu znemožníte využít volný led. Rezervaci lze zrušit nejpozději 4 hodiny předem na telefonním čísle 774 319 663

7)    Chcete-li si editovat své rezervace, je nutné se do systému registrovat! Budete mít možnost stornovat rezervaci, budete mít přehled o stávajících rezervacích aj.

Rezervovat se mohou pouze rodiny – přímá rodina (nikoliv vzdálení příbuzní), dále manželé apod. (tak jak dovoluje při shromažďování PES 5 – rezervací čestně prohlašujete, že splňujete podmínky stanovené PES 5). Maximální počet rodin (jiných osob) na kluzišti: 2.

Omlouváme se za komplikace (i když za ně vůbec nemůžeme a snažíme se, co to jde). Přejeme úspěšný vstup do nového roku.

P.S. Vyplatí se to provozovat? Podle propočtu může kluziště navštívit až 288 lidí (při čtyřčlenných rodinách) a to nadělá spousta radosti! V provozu zůstávají všechna kluziště v Praze a čekáme do 22. ledna 2021, kdy snad spustíme provoz v plném rozsahu.Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat